02 - 06 MAYIS 2012 35. YAPI FUARI - TURKEYBUİLD - İSTANBUL

02 - 06 Mayıs 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 35. Yapı Fuarı'nda 5. Salonlardayız.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, Türk Yapı Sektörünün ve Bölgesinin En Büyük Fuarı niteliğindedir.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 aracılığı ile geleceğin teknolojileri ve malzemeleri ziyaretçilere açılacak ve ziyaretçilere, rekabet eden yüzlerce katılımcı firmanın sergiledikleri yeni malzemelerini, teknolojilerini ve hizmetlerini karşılaştırma imkanı sağlamaktadır.

Ziyaretçilere, yapı, inşaat malzemesi ve teknolojisi konusunda en son yenilikler tanıtılmakta ve aynı zamanda karar mercii olan üst düzey yöneticilerin görüş ve önerilerini alma, uygulamada karşılaşılan sorunların çözülmesini de sağlamaktadır.

Düzenlendiği ilk yıldan beri sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli yapı malzemeleri fuarı olma özelliğini taşıyan YAPI FUARI - TURKEYBUILD İstanbul, bu sene de katılımcılara sektöre yön verecek yenilikleri sergileyecek. 1978’den bu yana sürdürülen ve her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başaran YAPI FUARI - TURKEYBUILD İstanbul, %30 büyüyerek 81.000 m2 alanda, üretim alanlarına göre gruplanmış 12 ayrı salon ve açık alanda, yerli ve yabancı yaklaşık 1.100 firma katılımı ve 111.320 ziyaretçi ile gerçekleşmiştir.